Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,2 %
−25 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 672 000 | 690 000 | 539 000 | 479 000 | 459 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 13,7 % | 0 % | −19,8 % | −11,1 % | −4,2 % |
Liiketulos, € | 117 000 | 108 000 | 101 000 | 69 000 | 45 000 |
Tilikauden tulos, € | 93 000 | 86 000 | 78 000 | 57 000 | 43 000 |
Käyttökate, % | 17,7 % | 16 % | 19,2 % | 14,8 % | 10,2 % |
Liikevoitto, % | 17,5 % | 15,7 % | 18,9 % | 14,5 % | 9,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 672 000 | 690 000 | 539 000 | 479 000 | 459 000 |
Virallinen nimi
20.12.2002
Osakeyhtiö
Lohja
Katso kartallaPäätoimiala
Teollisuuskemikaalit
Muiden epäorgaanisten peruskemikaalien valmistus (20130)
Y-tunnus:
10.12.2002
Ennakkoperintärekisteri:
12.9.2003
Verohallinnon perustiedot:
12.12.2002
Työnantajarekisteri:
18.11.2002
Kaupparekisteri:
20.12.2002
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.11.2002
PuraliQ Oy on perustettu vuonna 2002. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Lohja, ja pääasiallinen toimiala Teollisuuskemikaalit.
Viralliselta nimeltään yhtiö on PuraLiQ oy.
Yhtiön PuraliQ Oy liikevaihto oli 459 tuhatta ja tilikauden tulos 43 tuhatta. Liikevaihto laski 4,2%. Liikevoittoprosentti oli 9,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää