Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−67 %
−174 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 2 314 000 | 2 753 000 | 2 077 000 | 1 104 000 | 362 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 23,4 % | 19 % | −24,6 % | −46,8 % | −67,2 % |
Liiketulos, € | 6 000 | 61 000 | −51 000 | 89 000 | −69 000 |
Tilikauden tulos, € | 7 000 | 36 000 | −54 000 | 90 000 | −67 000 |
Käyttökate, % | 0,3 % | 2,2 % | −2,5 % | 8,1 % | −19 % |
Liikevoitto, % | 0,3 % | 2,2 % | −2,5 % | 8,1 % | −19 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 157 000 | 1 377 000 | 1 039 000 | 552 000 | 181 000 |
Virallinen nimi
16.3.2011
Osakeyhtiö
Kerava
Katso kartallaPäätoimiala
Teollisuuskemikaalit
Polttoaineiden, malmien, metallien ja teollisuuskemikaalien agentuuritoiminta (46120)
Y-tunnus:
3.3.2011
Ennakkoperintärekisteri:
3.3.2011
Verohallinnon perustiedot:
17.3.2011
Työnantajarekisteri:
1.3.2011
Kaupparekisteri:
16.3.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2011
Framco Chemicals Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kerava, ja pääasiallinen toimiala Teollisuuskemikaalit.
Yhtiön Framco Chemicals Oy liikevaihto oli 362 tuhatta ja tilikauden tulos -67 tuhatta. Liikevaihto laski 67,2%. Liikevoittoprosentti oli -19%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää