Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+69 %
+1 500 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 53 000 | 100 000 | 121 000 | 198 000 | 334 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 278,6 % | 88,7 % | 21 % | 63,6 % | 68,7 % |
Liiketulos, € | 4 000 | 2 000 | 4 000 | 1 000 | 40 000 |
Tilikauden tulos, € | 3 000 | - | 2 000 | −2 000 | 28 000 |
Käyttökate, % | 7,8 % | 17,8 % | 14,9 % | 8,5 % | 15,9 % |
Liikevoitto, % | 7,8 % | 2,7 % | 4 % | 0,5 % | 12,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 53 000 | 100 000 | 121 000 | 198 000 | 334 000 |
Virallinen nimi
8.8.2019
Osakeyhtiö
Laukaa
Katso kartallaKeski-Suomen Kunnossapito
Keski-Suomen Lentopetroli
Päätoimiala
Teollisuuden kunnossapito
Teollisuuden koneiden ja laitteiden asennus (33200)
Y-tunnus:
8.8.2019
Ennakkoperintärekisteri:
8.8.2019
Verohallinnon perustiedot:
16.8.2019
Kaupparekisteri:
16.8.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2019
Laukaa Works Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Laukaa, ja pääasiallinen toimiala Teollisuuden kunnossapito.
Yhtiön Laukaa Works Oy liikevaihto oli 334 tuhatta ja tilikauden tulos 28 tuhatta. Liikevaihto nousi 68,7%. Liikevoittoprosentti oli 12,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää