Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+178 %
+1 167 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 544 000 | 1 053 000 | 1 273 000 | 835 000 | 2 324 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 32,7 % | 0 % | −17,5 % | −34,4 % | 178,3 % |
Liiketulos, € | 344 000 | 13 000 | 136 000 | −20 000 | 360 000 |
Tilikauden tulos, € | 275 000 | 6 000 | 104 000 | −27 000 | 288 000 |
Käyttökate, % | 23,9 % | 6,2 % | 15,3 % | 4,4 % | 17,8 % |
Liikevoitto, % | 22,3 % | 1,3 % | 10,8 % | −2,4 % | 15,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 544 000 | 1 053 000 | 1 273 000 | 835 000 | 1 162 000 |
Virallinen nimi
11.12.2014
Osakeyhtiö
Kalajoki
Katso kartallaPäätoimiala
Teollisuuden kunnossapito
Teollisuuden koneiden ja laitteiden asennus (33200)
Y-tunnus:
11.12.2014
Ennakkoperintärekisteri:
14.1.2015
Verohallinnon perustiedot:
15.1.2015
Työnantajarekisteri:
16.2.2026
Kaupparekisteri:
14.1.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
14.1.2015
Asennus Nevanperä Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kalajoki, ja pääasiallinen toimiala Teollisuuden kunnossapito.
Yhtiön Asennus Nevanperä Oy liikevaihto oli 2,32 miljoonaa ja tilikauden tulos 288 tuhatta. Liikevaihto nousi 178,3%. Liikevoittoprosentti oli 15,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää