Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+82 %
+243 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 7 791 000 | 6 616 000 | 831 000 | 2 328 000 | 4 233 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 92,5 % | −15,1 % | −87,4 % | 180,1 % | 81,8 % |
Liiketulos, € | 570 000 | −74 000 | −152 000 | −73 000 | 138 000 |
Tilikauden tulos, € | 447 000 | −26 000 | −167 000 | −83 000 | 119 000 |
Käyttökate, % | 7,5 % | −1,1 % | −18,1 % | −3 % | 3,3 % |
Liikevoitto, % | 7,3 % | −1,1 % | −18,2 % | −3,1 % | 3,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 7 791 000 | - | 831 000 | 2 328 000 | - |
Virallinen nimi
1.1.2009
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaTELZ
Scandicom
Minicom
Päätoimiala
Televiestintä, televiestintäpalvelut
Muu televiestintäpalvelutoiminta (61900)
Y-tunnus:
4.7.2008
Ennakkoperintärekisteri:
2.1.2009
Verohallinnon perustiedot:
12.1.2009
Työnantajarekisteri:
2.1.2009
Kaupparekisteri:
1.1.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
3.2.2009
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.1.2009
Nettia Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Televiestintä, televiestintäpalvelut.
Yhtiön Nettia Oy liikevaihto oli 4,23 miljoonaa ja tilikauden tulos 119 tuhatta. Liikevaihto nousi 81,8%. Liikevoittoprosentti oli 3,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää