Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+308 %
+1 545 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 654 000 | 359 000 | 351 000 | 126 000 | 514 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 58,4 % | −45,1 % | −2,2 % | −64,1 % | 307,9 % |
Liiketulos, € | 422 000 | 833 000 | 144 000 | −20 000 | 382 000 |
Tilikauden tulos, € | 335 000 | 664 000 | 109 000 | −20 000 | 289 000 |
Käyttökate, % | 67,4 % | 75,8 % | 51,2 % | 33,1 % | 69,8 % |
Liikevoitto, % | 64,6 % | 232,6 % | 41,1 % | −15,7 % | 74,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 654 000 | 180 000 | 351 000 | 126 000 | 514 000 |
Virallinen nimi
4.9.2019
Osakeyhtiö
Muurame
Katso kartallaPäätoimiala
Teleurakointi
Sähkö- ja tietoliikenneverkkojen rakentaminen (42220)
Y-tunnus:
4.9.2019
Ennakkoperintärekisteri:
4.9.2019
Verohallinnon perustiedot:
6.9.2019
Kaupparekisteri:
6.9.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
4.9.2019
Flamia Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Muurame, ja pääasiallinen toimiala Teleurakointi.
Yhtiön Flamia Oy liikevaihto oli 514 tuhatta ja tilikauden tulos 289 tuhatta. Liikevaihto nousi 307,9%. Liikevoittoprosentti oli 74,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää