Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+69 %
+183 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 288 000 | 369 000 | 339 000 | 346 000 | 586 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 19,5 % | 28,1 % | 0 % | 2,1 % | 69,4 % |
Liiketulos, € | 32 000 | 55 000 | 35 000 | 58 000 | 105 000 |
Tilikauden tulos, € | 25 000 | 44 000 | 28 000 | 46 000 | 130 000 |
Käyttökate, % | 12,5 % | 17,6 % | 12,5 % | 18,7 % | 20,4 % |
Liikevoitto, % | 11,3 % | 15,1 % | 10,5 % | 16,9 % | 18 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 288 000 | 369 000 | 339 000 | 346 000 | - |
Virallinen nimi
14.12.2007
Osakeyhtiö
Pornainen
Katso kartallaUpsys Ltd
Päätoimiala
ICT-palvelut
IT-asennus
IT-konsultointi, IT-palvelut
IT-palvelut
IT-tuki ja -ylläpito
IT-verkon ylläpito
Internet-palvelut
Tekninen suunnittelu, IT-arkkitehtuuri
Tietoliikennepalvelut, tietoliikennelaitteet
Tietoturvapalvelut
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
7.12.2007
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.2008
Verohallinnon perustiedot:
14.12.2007
Työnantajarekisteri:
1.1.2008
Kaupparekisteri:
31.12.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2008
Upsys Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Pornainen, ja pääasiallinen toimiala Tekninen suunnittelu, IT-arkkitehtuuri.
Yhtiön muut toimialat ovat ict-palvelut, it-asennus, it-konsultointi, it-palvelut, it-palvelut, it-tuki ja -ylläpito, it-verkon ylläpito, internet-palvelut, tietoliikennepalvelut, tietoliikennelaitteet, tietoturvapalvelut.
Yhtiön Upsys Oy liikevaihto oli 586 tuhatta ja tilikauden tulos 130 tuhatta. Liikevaihto nousi 69,4%. Liikevoittoprosentti oli 18%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää