Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+31 %
+63 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 163 000 | 241 000 | 217 000 | 231 000 | 303 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −32,4 % | 0 % | 33,1 % | 6,5 % | 31,2 % |
Liiketulos, € | 51 000 | 86 000 | 83 000 | 100 000 | 136 000 |
Tilikauden tulos, € | 113 000 | −136 000 | 28 000 | 81 000 | 132 000 |
Käyttökate, % | 31,5 % | 35,9 % | 38,5 % | 43,7 % | 45,9 % |
Liikevoitto, % | 31,5 % | 35,9 % | 38,5 % | 43,7 % | 45,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 163 000 | - | 217 000 | 231 000 | 303 000 |
Virallinen nimi
15.9.2017
Osakeyhtiö
Pyhtää
Katso kartallaPäätoimiala
Tekninen konsultointi
Muu tekninen palvelu (71129)
Y-tunnus:
15.9.2017
Ennakkoperintärekisteri:
25.9.2017
Verohallinnon perustiedot:
16.10.2017
Työnantajarekisteri:
1.10.2017
Kaupparekisteri:
13.10.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
25.9.2017
Pushau Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Pyhtää, ja pääasiallinen toimiala Tekninen konsultointi.
Yhtiön Pushau Oy liikevaihto oli 303 tuhatta ja tilikauden tulos 132 tuhatta. Liikevaihto nousi 31,2%. Liikevoittoprosentti oli 45,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää