Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1,3 %
+250 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 400 000 | 501 000 | 554 000 | 450 000 | 456 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 25,4 % | 25,3 % | 10,6 % | −18,8 % | 1,3 % |
Liiketulos, € | 41 000 | 44 000 | 62 000 | −20 000 | 33 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 35 000 | 49 000 | −20 000 | 30 000 |
Käyttökate, % | 10,3 % | 8,9 % | 11,3 % | −4,4 % | 7,4 % |
Liikevoitto, % | 10,3 % | 8,9 % | 11,3 % | −4,4 % | 7,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 200 000 | 251 000 | 277 000 | 225 000 | 228 000 |
Virallinen nimi
23.1.2019
Osakeyhtiö
Kuopio
Katso kartallaPäätoimiala
Tatuoinnit ja lävistykset
Muu muualla luokittelematon monenlainen henkilökohtainen palvelutoiminta (96999)
Y-tunnus:
23.1.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.2.2019
Verohallinnon perustiedot:
1.2.2019
Kaupparekisteri:
1.2.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2019
One More Tattoo Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuopio, ja pääasiallinen toimiala Tatuoinnit ja lävistykset.
Viralliselta nimeltään yhtiö on One More Tattoo OY.
Yhtiön One More Tattoo Oy liikevaihto oli 456 tuhatta ja tilikauden tulos 30 tuhatta. Liikevaihto nousi 1,3%. Liikevoittoprosentti oli 7,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää