Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+2,9 %
+17 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 126 000 | 217 000 | 254 000 | 243 000 | 250 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 5,9 % | 72,2 % | 17,1 % | −4,3 % | 2,9 % |
Liiketulos, € | 48 000 | 30 000 | 45 000 | 30 000 | 35 000 |
Tilikauden tulos, € | 39 000 | 24 000 | 36 000 | 24 000 | 28 000 |
Käyttökate, % | 38,6 % | 22,6 % | 22,9 % | 16,3 % | 21,2 % |
Liikevoitto, % | 38,9 % | 14,3 % | 18,2 % | 12,5 % | 14,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 126 000 | 217 000 | 254 000 | 122 000 | 125 000 |
Virallinen nimi
26.11.2019
Osakeyhtiö
Rovaniemi
Katso kartallaPäätoimiala
Taksi
Kutsuttaessa saatavilla oleva henkilökuljetus (49330)
Y-tunnus:
26.11.2019
Ennakkoperintärekisteri:
26.11.2019
Verohallinnon perustiedot:
16.12.2019
Työnantajarekisteri:
25.11.2019
Kaupparekisteri:
16.12.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
25.11.2019
Tekniikka ja Liikenne Repo Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rovaniemi, ja pääasiallinen toimiala Taksi.
Yhtiön Tekniikka ja Liikenne Repo Oy liikevaihto oli 250 tuhatta ja tilikauden tulos 28 tuhatta. Liikevaihto nousi 2,9%. Liikevoittoprosentti oli 14,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää