Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,1 %
−1 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 256 000 | 270 000 | 308 000 | 319 000 | 309 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 21,3 % | 5,5 % | 14,1 % | 3,6 % | −3,1 % |
Liiketulos, € | 69 000 | 110 000 | 113 000 | 126 000 | 124 000 |
Tilikauden tulos, € | 55 000 | 88 000 | 90 000 | 100 000 | 99 000 |
Käyttökate, % | 28,2 % | 39,7 % | 35,3 % | 42 % | 39,1 % |
Liikevoitto, % | 27,4 % | 41,1 % | 36,8 % | 39,7 % | 40,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 256 000 | 270 000 | 308 000 | 319 000 | 309 000 |
Virallinen nimi
28.9.2007
Osakeyhtiö
Ylivieska
Katso kartallaPäätoimiala
Kylmäkoneasennus, kylmäkonehuolto
Suurtalouslaitteiden huolto
Sähkölaitteiden korjaus ja huolto (33140)
Y-tunnus:
20.9.2007
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2007
Verohallinnon perustiedot:
25.9.2007
Työnantajarekisteri:
1.10.2007
Kaupparekisteri:
28.9.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2007
Ylivieskan Keittiökonehuolto Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Ylivieska, ja pääasiallinen toimiala Suurtalouslaitteiden huolto.
Yhtiön toinen toimiala on kylmäkoneasennus, kylmäkonehuolto.
Yhtiön Ylivieskan Keittiökonehuolto Oy liikevaihto oli 309 tuhatta ja tilikauden tulos 99 tuhatta. Liikevaihto laski 3,1%. Liikevoittoprosentti oli 40,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää