Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−26 %
+183 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 197 000 | 102 000 | 89 000 | 23 000 | 17 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 38,7 % | 0 % | −12,7 % | −74,2 % | −26,1 % |
Liiketulos, € | 102 000 | 29 000 | 18 000 | −1 000 | - |
Tilikauden tulos, € | 82 000 | 22 000 | 14 000 | −6 000 | 5 000 |
Käyttökate, % | 52,3 % | 28,8 % | 20,4 % | −2,5 % | 3,7 % |
Liikevoitto, % | 52,3 % | 28,8 % | 20,4 % | −2,5 % | 3,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 197 000 | 102 000 | 89 000 | 23 000 | 17 000 |
Virallinen nimi
18.4.2019
Osakeyhtiö
Salo
Katso kartallaPäätoimiala
Suunnittelutoimisto
Kone- ja prosessisuunnittelu (71127)
Y-tunnus:
18.4.2019
Ennakkoperintärekisteri:
18.4.2019
Verohallinnon perustiedot:
3.5.2019
Kaupparekisteri:
3.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.4.2019
Virmatec Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Salo, ja pääasiallinen toimiala Suunnittelutoimisto.
Yhtiön Virmatec Oy liikevaihto oli 17 tuhatta ja tilikauden tulos 5 tuhatta. Liikevaihto laski 26,1%. Liikevoittoprosentti oli 3,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää