Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1,4 %
−22 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 242 000 | 250 000 | 218 000 | 140 000 | 142 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −21,7 % | 3,3 % | −12,8 % | −35,8 % | 1,4 % |
Liiketulos, € | 82 000 | 91 000 | 55 000 | 4 000 | 9 000 |
Tilikauden tulos, € | 65 000 | 73 000 | 44 000 | 9 000 | 7 000 |
Käyttökate, % | 34,2 % | 36,7 % | 25,7 % | 3,5 % | 6,7 % |
Liikevoitto, % | 34,2 % | 36,7 % | 25,7 % | 3,5 % | 6,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 121 000 | 125 000 | 109 000 | 70 000 | 71 000 |
Virallinen nimi
30.4.2019
Osakeyhtiö
Kemi
Katso kartallaPäätoimiala
Suunnittelutoimisto
Sähkötekninen suunnittelu (71125)
Y-tunnus:
30.4.2019
Ennakkoperintärekisteri:
30.4.2019
Verohallinnon perustiedot:
7.5.2019
Työnantajarekisteri:
30.4.2019
Kaupparekisteri:
7.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
30.4.2019
SSR Valaistus Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kemi, ja pääasiallinen toimiala Suunnittelutoimisto.
Yhtiön SSR Valaistus Oy liikevaihto oli 142 tuhatta ja tilikauden tulos 7 tuhatta. Liikevaihto nousi 1,4%. Liikevoittoprosentti oli 6,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää