Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+23 %
+44 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 197 000 | 168 000 | 204 000 | 513 000 | 630 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −31,1 % | −14,7 % | 21,4 % | 151,5 % | 22,8 % |
Liiketulos, € | 53 000 | 32 000 | 71 000 | 163 000 | 234 000 |
Tilikauden tulos, € | 41 000 | 25 000 | 56 000 | 129 000 | 186 000 |
Käyttökate, % | 26,9 % | 19,3 % | 35 % | 33,2 % | 38,1 % |
Liikevoitto, % | 27,2 % | 19,3 % | 35 % | 31,9 % | 37,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 197 000 | 168 000 | 204 000 | 257 000 | 210 000 |
Virallinen nimi
1.7.2019
Osakeyhtiö
Kaarina
Katso kartallaPäätoimiala
Suunnittelutoimisto
Kone- ja prosessisuunnittelu (71127)
Y-tunnus:
1.7.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2019
Verohallinnon perustiedot:
4.7.2019
Kaupparekisteri:
4.7.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2019
Nojar Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kaarina, ja pääasiallinen toimiala Suunnittelutoimisto.
Yhtiön Nojar Oy liikevaihto oli 630 tuhatta ja tilikauden tulos 186 tuhatta. Liikevaihto nousi 22,8%. Liikevoittoprosentti oli 37,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää