Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+84 %
+686 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 221 000 | 271 000 | 151 000 | 179 000 | 330 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −19,3 % | 22,6 % | −44,3 % | 18,5 % | 84,4 % |
Liiketulos, € | 16 000 | 4 000 | −30 000 | −8 000 | 43 000 |
Tilikauden tulos, € | 12 000 | 3 000 | −30 000 | −7 000 | 41 000 |
Käyttökate, % | 10,6 % | 3,8 % | −16,7 % | −2,2 % | 13,9 % |
Liikevoitto, % | 7,3 % | 1,7 % | −19,5 % | −3,9 % | 13,1 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 221 000 | 271 000 | 151 000 | 179 000 | 330 000 |
Virallinen nimi
17.12.2014
Osakeyhtiö
Vaasa
Katso kartallaPäätoimiala
Suunnittelutoimisto
Sähkötekninen suunnittelu (71125)
Y-tunnus:
17.12.2014
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2015
Verohallinnon perustiedot:
22.1.2015
Työnantajarekisteri:
1.3.2015
Kaupparekisteri:
21.1.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
16.12.2014
Jasap Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vaasa, ja pääasiallinen toimiala Suunnittelutoimisto.
Yhtiön Jasap Oy liikevaihto oli 330 tuhatta ja tilikauden tulos 41 tuhatta. Liikevaihto nousi 84,4%. Liikevoittoprosentti oli 13,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää