Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+7,7 %
+3,6 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 217 000 | 201 000 | 156 000 | 183 000 | 197 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 6,9 % | −7,4 % | −22,4 % | 17,3 % | 7,7 % |
Liiketulos, € | 136 000 | 109 000 | 69 000 | 97 000 | 111 000 |
Tilikauden tulos, € | 118 000 | 69 000 | 87 000 | 84 000 | 87 000 |
Käyttökate, % | 63 % | 53 % | 44,7 % | 53,2 % | 56,7 % |
Liikevoitto, % | 63 % | 54,9 % | 44,7 % | 53,2 % | 56,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 217 000 | 201 000 | 156 000 | 183 000 | 197 000 |
Virallinen nimi
17.8.2001
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaSovellustalo Alestalo & Haaramo
Päätoimiala
Sovellukset ja ohjelmistot
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
18.4.2001
Ennakkoperintärekisteri:
4.6.2001
Verohallinnon perustiedot:
7.6.2001
Työnantajarekisteri:
1.5.2001
Kaupparekisteri:
17.8.2001
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2001
Panu Haaramo Oy on perustettu vuonna 2001. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Sovellukset ja ohjelmistot.
Yhtiön Panu Haaramo Oy liikevaihto oli 197 tuhatta ja tilikauden tulos 87 tuhatta. Liikevaihto nousi 7,7%. Liikevoittoprosentti oli 56,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää