Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+51 %
+104 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 35 000 | 53 000 | 97 000 | 105 000 | 159 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 9,4 % | 51,4 % | 83 % | 8,3 % | 51,4 % |
Liiketulos, € | −35 000 | −16 000 | 16 000 | 23 000 | 46 000 |
Tilikauden tulos, € | −35 000 | −16 000 | 16 000 | 23 000 | 47 000 |
Käyttökate, % | −73,3 % | −29,7 % | 17,1 % | 22,3 % | 29,5 % |
Liikevoitto, % | −100,8 % | −29,7 % | 17,1 % | 22,3 % | 29,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 35 000 | 53 000 | 97 000 | 105 000 | 159 000 |
Virallinen nimi
23.2.2007
Osakeyhtiö
Riihimäki
Katso kartallaPäätoimiala
Sovellukset ja ohjelmistot
Laitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut (62200)
Y-tunnus:
19.2.2007
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2007
Verohallinnon perustiedot:
27.2.2007
Työnantajarekisteri:
1.4.2007
Kaupparekisteri:
23.2.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2007
IT'smy Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Riihimäki, ja pääasiallinen toimiala Sovellukset ja ohjelmistot.
Yhtiön IT'smy Oy liikevaihto oli 159 tuhatta ja tilikauden tulos 47 tuhatta. Liikevaihto nousi 51,4%. Liikevoittoprosentti oli 29,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää