Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−14 %
−99 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 204 000 | 216 000 | 247 000 | 347 000 | 299 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 28,3 % | 5,9 % | 14,4 % | 40,5 % | −13,8 % |
Liiketulos, € | 12 000 | 2 000 | 38 000 | 101 000 | 3 000 |
Tilikauden tulos, € | 9 000 | 1 000 | 37 000 | 97 000 | 1 000 |
Käyttökate, % | 50,2 % | 43,6 % | 56,6 % | 55 % | 51,9 % |
Liikevoitto, % | 5,9 % | 1,2 % | 15,7 % | 29,3 % | 1,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 102 000 | 216 000 | 247 000 | 347 000 | - |
Virallinen nimi
14.7.2015
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaTownbase
Eventz International Corporation
Eventz International Ab
Päätoimiala
Sovellukset ja ohjelmistot
Ohjelmistojen suunnittelu ja valmistus (62100)
Y-tunnus:
14.7.2015
Ennakkoperintärekisteri:
9.7.2015
Verohallinnon perustiedot:
12.8.2015
Kaupparekisteri:
12.8.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2015
Eventz International Oy (townbase) on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Sovellukset ja ohjelmistot.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Eventz International Oy.
Yhtiön Eventz International Oy (townbase) liikevaihto oli 299 tuhatta ja tilikauden tulos 1 tuhatta. Liikevaihto laski 13,8%. Liikevoittoprosentti oli 1,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää