Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+20 %
+217 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 122 000 | 183 000 | 199 000 | 206 000 | 248 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −75,1 % | 50 % | 8,7 % | 3,5 % | 20,4 % |
Liiketulos, € | −41 000 | −59 000 | −18 000 | 2 000 | 64 000 |
Tilikauden tulos, € | 181 000 | 109 000 | −15 000 | 24 000 | 76 000 |
Käyttökate, % | 0,4 % | 4,3 % | 21,3 % | 29,5 % | 46,1 % |
Liikevoitto, % | −33 % | −31,9 % | −8,7 % | 1,2 % | 26 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 122 000 | 183 000 | 199 000 | 206 000 | 248 000 |
Virallinen nimi
28.11.1990
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Rakennussaneeraus
Sisäkattotyöt, sisäkattomateriaalit
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
11.2.1991
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
11.2.1991
Kaupparekisteri:
28.11.1990
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
21.10.2002
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Otr Tekno-Rakennus Oy on perustettu vuonna 1990. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Sisäkattotyöt, sisäkattomateriaalit.
Yhtiön muut toimialat ovat rakennusliike, rakennussaneeraus.
Yhtiön Otr Tekno-Rakennus Oy liikevaihto oli 248 tuhatta ja tilikauden tulos 76 tuhatta. Liikevaihto nousi 20,4%. Liikevoittoprosentti oli 26%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää