Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−36 %
−163 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 106 000 | 45 000 | 62 000 | 102 000 | 65 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 253,3 % | −57,5 % | 37,8 % | 64,5 % | −36,3 % |
Liiketulos, € | 28 000 | −12 000 | −5 000 | 17 000 | −10 000 |
Tilikauden tulos, € | 27 000 | −12 000 | −5 000 | 16 000 | −10 000 |
Käyttökate, % | 27,3 % | −25,9 % | −6,6 % | 17,4 % | −14,8 % |
Liikevoitto, % | 27,3 % | −25,9 % | −6,6 % | 17,4 % | −14,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 106 000 | 45 000 | 62 000 | 102 000 | 65 000 |
Virallinen nimi
1.8.2008
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaMedeo
Santar Invest Ltd.
Päätoimiala
Sijoitusneuvonta
Muu rahoitusta palveleva toiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta (66190)
Y-tunnus:
29.8.2008
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2011
Verohallinnon perustiedot:
5.9.2008
Kaupparekisteri:
30.9.2008
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2011
Santar Invest Oy on perustettu vuonna 2008. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Sijoitusneuvonta.
Yhtiön Santar Invest Oy liikevaihto oli 65 tuhatta ja tilikauden tulos -10 tuhatta. Liikevaihto laski 36,3%. Liikevoittoprosentti oli -14,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää