Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,8 %
−24 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 263 000 | 339 000 | 456 000 | 504 000 | 485 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 66,5 % | 0 % | 73,4 % | 10,5 % | −3,8 % |
Liiketulos, € | −2 000 | 12 000 | 84 000 | 54 000 | 43 000 |
Tilikauden tulos, € | −4 000 | 9 000 | 64 000 | 42 000 | 32 000 |
Käyttökate, % | 0,4 % | 5,2 % | 19,4 % | 11,5 % | 10,6 % |
Liikevoitto, % | −0,6 % | 3,8 % | 18,5 % | 10,9 % | 9,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 263 000 | 339 000 | 456 000 | 504 000 | 485 000 |
Virallinen nimi
11.12.2019
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Siivouspalvelu
Kiinteistöjen siivous (81210)
Y-tunnus:
11.12.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
12.12.2019
Työnantajarekisteri:
1.1.2020
Kaupparekisteri:
12.12.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2020
Hämeen Siivoustiimi Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Siivouspalvelu.
Yhtiön Hämeen Siivoustiimi Oy liikevaihto oli 485 tuhatta ja tilikauden tulos 32 tuhatta. Liikevaihto laski 3,8%. Liikevoittoprosentti oli 9,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää