Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,9 %
+22 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 138 000 | 143 000 | 171 000 | 180 000 | 173 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 8,7 % | 3,6 % | 19,6 % | 5,3 % | −3,9 % |
Liiketulos, € | 4 000 | 9 000 | 20 000 | 28 000 | 13 000 |
Tilikauden tulos, € | 3 000 | 5 000 | 12 000 | 23 000 | 28 000 |
Käyttökate, % | 3,9 % | 7,3 % | 11,8 % | 15,8 % | 8,1 % |
Liikevoitto, % | 3 % | 6,6 % | 11,8 % | 15,9 % | 7,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 138 000 | 143 000 | 171 000 | 180 000 | 173 000 |
Virallinen nimi
1.1.1989
Osakeyhtiö
Kankaanpää
Katso kartallaKaasumafia
Päätoimiala
Sammutinhuolto
Teollisuuden koneiden ja laitteiden asennus (33200)
Y-tunnus:
8.9.1989
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
8.9.1989
Kaupparekisteri:
7.12.1989
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Satasammutin on perustettu vuonna 1989. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kankaanpää, ja pääasiallinen toimiala Sammutinhuolto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Satasammutin Oy.
Yhtiön Satasammutin liikevaihto oli 173 tuhatta ja tilikauden tulos 28 tuhatta. Liikevaihto laski 3,9%. Liikevoittoprosentti oli 7,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää