Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+36 %
+300 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 246 000 | 243 000 | 201 000 | 137 000 | 186 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 28,1 % | −1,2 % | −17,3 % | −31,8 % | 35,8 % |
Liiketulos, € | 44 000 | −21 000 | - | −7 000 | 13 000 |
Tilikauden tulos, € | 37 000 | −21 000 | - | −7 000 | 14 000 |
Käyttökate, % | 20,2 % | −6,4 % | 2,1 % | −2,9 % | 8,5 % |
Liikevoitto, % | 18,1 % | −8,3 % | 0,3 % | −4,8 % | 7,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 243 000 | 201 000 | 137 000 | 93 000 |
Virallinen nimi
7.6.1995
Osakeyhtiö
Parikkala
Katso kartallaPäätoimiala
Sähkötyöt
Sähköasennus (43210)
Y-tunnus:
9.6.1995
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.1995
Verohallinnon perustiedot:
9.6.1995
Kaupparekisteri:
7.6.1995
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.1995
Sähkö-Nokelainen Oy on perustettu vuonna 1995. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Parikkala, ja pääasiallinen toimiala Sähkötyöt.
Yhtiön Sähkö-Nokelainen Oy liikevaihto oli 186 tuhatta ja tilikauden tulos 14 tuhatta. Liikevaihto nousi 35,8%. Liikevoittoprosentti oli 7,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää