Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+200 %
−64 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 101 000 | 133 000 | 114 000 | 203 000 | 608 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −44,5 % | 31,7 % | −14,3 % | 78,1 % | 199,5 % |
Liiketulos, € | 5 000 | 15 000 | −18 000 | 54 000 | 29 000 |
Tilikauden tulos, € | 3 000 | 10 000 | −19 000 | 42 000 | 15 000 |
Käyttökate, % | 9,9 % | 14,5 % | −12,5 % | 28,1 % | 6,9 % |
Liikevoitto, % | 5,8 % | 11,7 % | −15,5 % | 26,8 % | 4,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 101 000 | 133 000 | 114 000 | 203 000 | 203 000 |
Virallinen nimi
3.2.2018
Osakeyhtiö
Kerava
Katso kartallaPäätoimiala
Sähkötyöt
Sähköasennus (43210)
Y-tunnus:
3.2.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2018
Verohallinnon perustiedot:
13.2.2018
Työnantajarekisteri:
1.8.2025
Kaupparekisteri:
12.2.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2018
Mobcrew Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kerava, ja pääasiallinen toimiala Sähkötyöt.
Yhtiön Mobcrew Oy liikevaihto oli 608 tuhatta ja tilikauden tulos 15 tuhatta. Liikevaihto nousi 199,5%. Liikevoittoprosentti oli 4,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää