Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−18 %
−267 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 250 000 | 274 000 | 127 000 | 165 000 | 135 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 13,6 % | 9,6 % | −53,6 % | 29,9 % | −18,2 % |
Liiketulos, € | 3 000 | 6 000 | −15 000 | 6 000 | −3 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 000 | 4 000 | −20 000 | 3 000 | −5 000 |
Käyttökate, % | 2,3 % | 3,3 % | −10,5 % | 4,8 % | −1,2 % |
Liikevoitto, % | 1,3 % | 2,4 % | −11,8 % | 4 % | −1,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 250 000 | 274 000 | 127 000 | 165 000 | 135 000 |
Virallinen nimi
24.3.2000
Osakeyhtiö
Reisjärvi
Katso kartallaIlmatex
Päätoimiala
Sähkötyöt
Sähköasennus (43210)
Y-tunnus:
7.2.2000
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2006
Verohallinnon perustiedot:
7.2.2000
Työnantajarekisteri:
1.2.2000
Kaupparekisteri:
24.3.2000
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2000
M&M Laatutyö Oy on perustettu vuonna 2000. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Reisjärvi, ja pääasiallinen toimiala Sähkötyöt.
Yhtiön M&M Laatutyö Oy liikevaihto oli 135 tuhatta ja tilikauden tulos -5 tuhatta. Liikevaihto laski 18,2%. Liikevoittoprosentti oli -1,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää