Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−4,5 %
+0 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja, hallituksen jäsen ja hallituksen varajäsen kukin yksin.
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 180 000 | 194 000 | 212 000 | 223 000 | 213 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 1,7 % | 7,8 % | 9,3 % | 5,2 % | −4,5 % |
Liiketulos, € | 19 000 | 9 000 | 23 000 | 14 000 | 16 000 |
Tilikauden tulos, € | 13 000 | 5 000 | 17 000 | 11 000 | 11 000 |
Käyttökate, % | 14,3 % | 7,3 % | 14,6 % | 13,1 % | 12,8 % |
Liikevoitto, % | 10,8 % | 4,6 % | 11,1 % | 6,6 % | 7,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 180 000 | 194 000 | 212 000 | 223 000 | - |
Virallinen nimi
24.2.1993
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaErä-Kamera
Päätoimiala
Sähköasennus (43210)
Y-tunnus:
23.9.1993
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2002
Verohallinnon perustiedot:
23.9.1993
Kaupparekisteri:
24.2.1993
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2002
Erä-Sähkö Oy / Erä-Kamera on perustettu vuonna 1993. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Sähkötyöt.
Yhtiön muut toimialat ovat sähköautomaatio, sähköliike, valokuvaus.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Erä-Sähkö Oy.
Yhtiön Erä-Sähkö Oy / Erä-Kamera liikevaihto oli 213 tuhatta ja tilikauden tulos 11 tuhatta. Liikevaihto laski 4,5%. Liikevoittoprosentti oli 7,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää