Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+6,2 %
−42 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 656 000 | 490 000 | 567 000 | 593 000 | 630 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 45,1 % | −25,3 % | 15,7 % | 4,6 % | 6,2 % |
Liiketulos, € | 139 000 | −83 000 | 123 000 | 114 000 | 106 000 |
Tilikauden tulos, € | 632 000 | 359 000 | 392 000 | 473 000 | 275 000 |
Käyttökate, % | 21,3 % | −16,8 % | 21,8 % | 19,3 % | 17 % |
Liikevoitto, % | 21,3 % | −16,8 % | 21,8 % | 19,3 % | 17 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 328 000 | 245 000 | 284 000 | 297 000 | 315 000 |
Virallinen nimi
8.11.2019
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Sähkölaitteet, sähkökoneet
Muiden sähkölaitteiden valmistus (27900)
Y-tunnus:
8.11.2019
Ennakkoperintärekisteri:
8.11.2019
Verohallinnon perustiedot:
14.11.2019
Työnantajarekisteri:
31.10.2019
Kaupparekisteri:
13.11.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
31.10.2019
Innohome Group Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Sähkölaitteet, sähkökoneet.
Yhtiön Innohome Group Oy liikevaihto oli 630 tuhatta ja tilikauden tulos 275 tuhatta. Liikevaihto nousi 6,2%. Liikevoittoprosentti oli 17%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää