Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+0,9 %
+50 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 405 000 | 344 000 | 388 000 | 319 000 | 322 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 8,9 % | −15,1 % | 12,8 % | −17,8 % | 0,9 % |
Liiketulos, € | 46 000 | 38 000 | 4 000 | 16 000 | 21 000 |
Tilikauden tulos, € | 36 000 | 29 000 | 2 000 | 10 000 | 15 000 |
Käyttökate, % | 14,8 % | 14,4 % | 5,4 % | 8,8 % | 10,5 % |
Liikevoitto, % | 11,6 % | 11,1 % | 1,3 % | 5,1 % | 6,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 405 000 | 344 000 | 388 000 | 319 000 | 322 000 |
Virallinen nimi
10.1.2007
Osakeyhtiö
Jämsä
Katso kartallaPäätoimiala
Renkaat, rengasliike
Renkaiden valmistus ja uudelleenpinnoitus sekä sisärenkaiden valmistus (22110)
Y-tunnus:
19.12.2006
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2007
Verohallinnon perustiedot:
9.1.2007
Työnantajarekisteri:
1.1.2007
Kaupparekisteri:
10.1.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.12.2006
Satapiikki Pro Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Jämsä, ja pääasiallinen toimiala Renkaat, rengasliike.
Yhtiön Satapiikki Pro Oy liikevaihto oli 322 tuhatta ja tilikauden tulos 15 tuhatta. Liikevaihto nousi 0,9%. Liikevoittoprosentti oli 6,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää