Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+20 %
−56 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 894 000 | 360 000 | 121 000 | 526 000 | 630 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −18,9 % | −59,7 % | −66,4 % | 334,7 % | 19,8 % |
Liiketulos, € | 7 000 | −44 000 | 5 000 | 34 000 | 18 000 |
Tilikauden tulos, € | 3 000 | −43 000 | 4 000 | 27 000 | 12 000 |
Käyttökate, % | 0,9 % | −12,1 % | 4,2 % | 6,3 % | 4,1 % |
Liikevoitto, % | 0,9 % | −12,1 % | 4,2 % | 6,5 % | 2,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 14 | - | 3 | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 64 000 | - | 40 000 | - | - |
Virallinen nimi
12.10.2018
Osakeyhtiö
Porvoo
Katso kartallaPäätoimiala
Rekrytointi
Työvoiman vuokraus ja muu henkilöstön hankintapalvelutoiminta (78200)
Y-tunnus:
12.10.2018
Ennakkoperintärekisteri:
12.10.2018
Verohallinnon perustiedot:
25.10.2018
Työnantajarekisteri:
11.10.2018
Kaupparekisteri:
25.10.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
11.10.2018
KBC Urakointi Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Porvoo, ja pääasiallinen toimiala Rekrytointi.
Yhtiön KBC Urakointi Oy liikevaihto oli 630 tuhatta ja tilikauden tulos 12 tuhatta. Liikevaihto nousi 19,8%. Liikevoittoprosentti oli 2,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää