Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+13 %
+77 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 158 000 | 162 000 | 169 000 | 135 000 | 153 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2,5 % | 2,5 % | 4,3 % | −20,1 % | 13,3 % |
Liiketulos, € | 49 000 | 48 000 | 42 000 | 19 000 | 32 000 |
Tilikauden tulos, € | 36 000 | 35 000 | 29 000 | 13 000 | 23 000 |
Käyttökate, % | 33,3 % | 31,5 % | 26 % | 19,5 % | 24,2 % |
Liikevoitto, % | 31,5 % | 30,1 % | 25 % | 14,9 % | 21 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 158 000 | 162 000 | 169 000 | 135 000 | 153 000 |
Virallinen nimi
3.1.2005
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaRatsutila Linjamäki
Päätoimiala
Raskaan kaluston huolto ja palvelut
Muu moottoriajoneuvojen huolto ja korjaus (95312)
Y-tunnus:
2.12.2004
Ennakkoperintärekisteri:
2.12.2004
Verohallinnon perustiedot:
10.12.2004
Työnantajarekisteri:
1.1.2005
Kaupparekisteri:
3.1.2005
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2004
LTM-Koneet Oy on perustettu vuonna 2005. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Raskaan kaluston huolto ja palvelut.
Yhtiön LTM-Koneet Oy liikevaihto oli 153 tuhatta ja tilikauden tulos 23 tuhatta. Liikevaihto nousi 13,3%. Liikevoittoprosentti oli 21%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää