Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+18 %
−25 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 902 000 | 2 789 000 | 3 914 000 | 3 134 000 | 3 707 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −14,8 % | 0 % | 105,8 % | −19,9 % | 18,3 % |
Liiketulos, € | 187 000 | 266 000 | 293 000 | 336 000 | 264 000 |
Tilikauden tulos, € | 149 000 | 213 000 | 234 000 | 275 000 | 207 000 |
Käyttökate, % | 11 % | 10,3 % | 7,9 % | 10,9 % | 7,4 % |
Liikevoitto, % | 9,9 % | 9,6 % | 7,5 % | 10,7 % | 7,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 902 000 | 2 789 000 | 3 914 000 | 3 134 000 | - |
Virallinen nimi
6.2.2014
Osakeyhtiö
Forssa
Katso kartallaPäätoimiala
Raskaan kaluston huolto ja palvelut
Kuorma-autojen ja muiden raskaiden moottoriajoneuvojen tukkukauppa (46712)
Y-tunnus:
16.1.2014
Ennakkoperintärekisteri:
16.1.2014
Verohallinnon perustiedot:
19.2.2014
Kaupparekisteri:
6.2.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
13.1.2014
Janvas Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Forssa, ja pääasiallinen toimiala Raskaan kaluston huolto ja palvelut.
Yhtiön Janvas Oy liikevaihto oli 3,71 miljoonaa ja tilikauden tulos 207 tuhatta. Liikevaihto nousi 18,3%. Liikevoittoprosentti oli 7,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää