Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+420 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 296 000 | 301 000 | 168 000 | 149 000 | 775 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 20,3 % | 1,7 % | −44,2 % | −11,3 % | 420,1 % |
Liiketulos, € | 13 000 | −6 000 | −13 000 | 4 000 | 89 000 |
Tilikauden tulos, € | 8 000 | −8 000 | −19 000 | - | 74 000 |
Käyttökate, % | 5,7 % | 1,2 % | −4,5 % | 5,6 % | 12,9 % |
Liikevoitto, % | 4,5 % | −1,8 % | −7,3 % | 3,2 % | 11,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 296 000 | 301 000 | 168 000 | 149 000 | 388 000 |
Virallinen nimi
10.10.2011
Osakeyhtiö
Kirkkonummi
Katso kartallaLasisuora
Myymäläsuora
Päätoimiala
Rakentamisen tukkuliike
Rakennustarvikkeiden tukkukauppa ilman erikoistumista tiettyyn tuoteryhmään (46831)
Y-tunnus:
15.9.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2011
Verohallinnon perustiedot:
14.11.2011
Työnantajarekisteri:
1.11.2011
Kaupparekisteri:
10.10.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
14.9.2011
Laattasuora Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kirkkonummi, ja pääasiallinen toimiala Rakentamisen tukkuliike.
Yhtiön Laattasuora Oy liikevaihto oli 775 tuhatta ja tilikauden tulos 74 tuhatta. Liikevaihto nousi 420,1%. Liikevoittoprosentti oli 11,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää