Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−49 %
−117 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 368 000 | 146 000 | 209 000 | 265 000 | 135 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 48,4 % | −60,3 % | 43,2 % | 26,8 % | −49,1 % |
Liiketulos, € | −69 000 | −9 000 | 19 000 | 11 000 | −18 000 |
Tilikauden tulos, € | −56 000 | - | 1 000 | 12 000 | −2 000 |
Käyttökate, % | −17 % | −2,8 % | 11,1 % | 5,3 % | −11,6 % |
Liikevoitto, % | −18,5 % | −5,7 % | 9,5 % | 4,4 % | −12,9 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 368 000 | 146 000 | 209 000 | 265 000 | 135 000 |
Virallinen nimi
27.4.2012
Osakeyhtiö
Loimaa
Katso kartallaPäätoimiala
Rakentamisen agentuuriliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
30.3.2012
Ennakkoperintärekisteri:
30.3.2012
Verohallinnon perustiedot:
2.5.2012
Työnantajarekisteri:
1.4.2012
Kaupparekisteri:
27.4.2012
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2012
Puu-Urhot Oy on perustettu vuonna 2012. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Loimaa, ja pääasiallinen toimiala Rakentamisen agentuuriliike.
Yhtiön Puu-Urhot Oy liikevaihto oli 135 tuhatta ja tilikauden tulos -2 tuhatta. Liikevaihto laski 49,1%. Liikevoittoprosentti oli -12,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää