Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+27 %
+4 900 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/11 | 2022/11 | 2023/11 | 2024/11 | 2025/11 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 702 000 | 266 000 | 221 000 | 478 000 | 605 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −57,5 % | −62,1 % | −16,9 % | 116,3 % | 26,6 % |
Liiketulos, € | 233 000 | −54 000 | −105 000 | −2 000 | 202 000 |
Tilikauden tulos, € | 187 000 | −53 000 | −107 000 | 4 000 | 200 000 |
Käyttökate, % | 33,5 % | −19,9 % | −47,3 % | −0,1 % | 33,6 % |
Liikevoitto, % | 33,3 % | −20,2 % | −47,7 % | −0,3 % | 33,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 702 000 | 266 000 | 221 000 | 478 000 | 605 000 |
Virallinen nimi
12.2.2007
Osakeyhtiö
Heinola
Katso kartallaTuulia Kodit
Päätoimiala
Rakennuttajapalvelu
Rakennuttaminen ja rakennushankkeiden kehittäminen (68120)
Y-tunnus:
12.2.2007
Verohallinnon perustiedot:
16.2.2007
Kaupparekisteri:
16.2.2007
Arvonlisäverovelvollisuus:
Ostajana tai omasta käytöstä arvonlisäverovelvollinen:
9.10.2017
Tuulia Capital Oy on perustettu vuonna 2007. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Heinola, ja pääasiallinen toimiala Rakennuttajapalvelu.
Yhtiön Tuulia Capital Oy liikevaihto oli 605 tuhatta ja tilikauden tulos 200 tuhatta. Liikevaihto nousi 26,6%. Liikevoittoprosentti oli 33,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
11/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää