Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+18 %
+163 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 29 000 | 233 000 | 278 000 | 316 000 | 374 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 703,5 % | 19,3 % | 13,7 % | 18,4 % |
Liiketulos, € | 24 000 | 158 000 | 149 000 | 113 000 | 199 000 |
Tilikauden tulos, € | 19 000 | 126 000 | 118 000 | 91 000 | 239 000 |
Käyttökate, % | 83,5 % | 67,9 % | 53,8 % | 36,1 % | 53,4 % |
Liikevoitto, % | 83,5 % | 67,9 % | 53,8 % | 36,1 % | 53,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 29 000 | 233 000 | 278 000 | 316 000 | 374 000 |
Virallinen nimi
16.6.2021
Osakeyhtiö
Hamina
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennuttajapalvelu
Rakennuttaminen ja rakennushankkeiden kehittäminen (68120)
Y-tunnus:
16.6.2021
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2021
Verohallinnon perustiedot:
18.6.2021
Kaupparekisteri:
18.6.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2021
Muuronen Consulting Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hamina, ja pääasiallinen toimiala Rakennuttajapalvelu.
Yhtiön Muuronen Consulting Oy liikevaihto oli 374 tuhatta ja tilikauden tulos 239 tuhatta. Liikevaihto nousi 18,4%. Liikevoittoprosentti oli 53,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää