Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+772 %
+983 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 2 000 | 3 000 | 5 000 | 29 000 | 253 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −33,3 % | −70 % | 150 % | 480 % | 772,4 % |
Liiketulos, € | −1 000 | 5 000 | 1 000 | 16 000 | 163 000 |
Tilikauden tulos, € | −2 000 | 4 000 | 1 000 | 12 000 | 130 000 |
Käyttökate, % | −28,6 % | 202,7 % | 18,8 % | 56,4 % | 64,7 % |
Liikevoitto, % | −28,6 % | 202,7 % | 39,8 % | 56,4 % | 64,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 2 000 | 3 000 | 5 000 | 29 000 | 253 000 |
Virallinen nimi
6.1.2020
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennuttajapalvelu
Muu rakennustekninen palvelu (71126)
Y-tunnus:
6.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
31.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
10.1.2020
Työnantajarekisteri:
1.8.2024
Kaupparekisteri:
10.1.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
13.6.2024
Manacon Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Rakennuttajapalvelu.
Yhtiön Manacon Oy liikevaihto oli 253 tuhatta ja tilikauden tulos 130 tuhatta. Liikevaihto nousi 772,4%. Liikevoittoprosentti oli 64,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää