Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+14 %
+78 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 756 000 | 996 000 | 1 165 000 | 1 236 000 | 1 412 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 25,4 % | 31,8 % | 17 % | 6,1 % | 14,2 % |
Liiketulos, € | 70 000 | 53 000 | 63 000 | 108 000 | 119 000 |
Tilikauden tulos, € | 56 000 | 39 000 | 52 000 | 85 000 | 151 000 |
Käyttökate, % | 10,1 % | 6,3 % | 6,2 % | 9,9 % | 9,7 % |
Liikevoitto, % | 9,3 % | 5,4 % | 5,4 % | 8,8 % | 8,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 756 000 | 996 000 | 1 165 000 | 1 236 000 | 1 412 000 |
Virallinen nimi
19.9.2014
Osakeyhtiö
Sastamala
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennuttajapalvelu
Rakennuttaminen ja rakennushankkeiden kehittäminen (68120)
Y-tunnus:
19.9.2014
Ennakkoperintärekisteri:
19.9.2014
Verohallinnon perustiedot:
1.10.2014
Työnantajarekisteri:
1.10.2014
Kaupparekisteri:
30.9.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.9.2014
Laatukumppani Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Sastamala, ja pääasiallinen toimiala Rakennuttajapalvelu.
Yhtiön Laatukumppani Oy liikevaihto oli 1,41 miljoonaa ja tilikauden tulos 151 tuhatta. Liikevaihto nousi 14,2%. Liikevoittoprosentti oli 8,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää