Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+43 %
+780 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 91 000 | 155 000 | 156 000 | 129 000 | 184 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 70,3 % | 0,7 % | −17,3 % | 42,6 % |
Liiketulos, € | 15 000 | 4 000 | 21 000 | 10 000 | 66 000 |
Tilikauden tulos, € | 11 000 | - | 9 000 | 5 000 | 44 000 |
Käyttökate, % | 16,7 % | 3 % | 14 % | 8,4 % | 35,9 % |
Liikevoitto, % | 16,7 % | 3 % | 14 % | 8,4 % | 35,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 91 000 | 155 000 | 156 000 | 129 000 | 184 000 |
Virallinen nimi
25.3.2021
Osakeyhtiö
Nurmijärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Kuntotarkastus
Omakotitalon ja asunnon kuntotarkastus
Rakennusvalvonta, rakennustarkastaja, rakennusneuvonta
Rakennetekninen palvelu (71123)
Y-tunnus:
25.3.2021
Ennakkoperintärekisteri:
25.3.2021
Verohallinnon perustiedot:
31.3.2021
Kaupparekisteri:
31.3.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
25.3.2021
TK-Rakennuskonsultointi Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nurmijärvi, ja pääasiallinen toimiala Rakennusvalvonta, rakennustarkastaja, rakennusneuvonta.
Yhtiön muut toimialat ovat kuntotarkastus, omakotitalon ja asunnon kuntotarkastus.
Yhtiön TK-Rakennuskonsultointi Oy liikevaihto oli 184 tuhatta ja tilikauden tulos 44 tuhatta. Liikevaihto nousi 42,6%. Liikevoittoprosentti oli 35,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää