Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+28 %
+267 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 224 000 | 213 000 | 139 000 | 136 000 | 174 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 88,2 % | −4,9 % | −34,7 % | −2,2 % | 27,9 % |
Liiketulos, € | 27 000 | 13 000 | −28 000 | 8 000 | 25 000 |
Tilikauden tulos, € | 21 000 | 10 000 | −28 000 | 6 000 | 22 000 |
Käyttökate, % | 13,4 % | 7,6 % | −16 % | 9 % | 18,8 % |
Liikevoitto, % | 12,2 % | 6,2 % | −19,8 % | 6 % | 14,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 224 000 | 213 000 | 139 000 | 136 000 | - |
Virallinen nimi
3.6.2016
Osakeyhtiö
Hollola
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennustarvikkeet, rakennusmateriaalit
Muu rautakauppatavaran, rakennustarvikkeiden ja lasin erikoistunut vähittäiskauppa (47529)
Y-tunnus:
3.6.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2016
Verohallinnon perustiedot:
5.7.2016
Työnantajarekisteri:
1.11.2023
Kaupparekisteri:
1.7.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2016
Olperic Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hollola, ja pääasiallinen toimiala Rakennustarvikkeet, rakennusmateriaalit.
Yhtiön Olperic Oy liikevaihto oli 174 tuhatta ja tilikauden tulos 22 tuhatta. Liikevaihto nousi 27,9%. Liikevoittoprosentti oli 14,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää