Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+10 %
−28 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/09 | 2022/09 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 90 000 | 63 000 | 282 000 | 271 000 | 298 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | −30 % | 347,6 % | −3,9 % | 10 % |
Liiketulos, € | 42 000 | 363 000 | 164 000 | 125 000 | 124 000 |
Tilikauden tulos, € | 23 000 | 286 000 | 313 000 | 289 000 | 208 000 |
Käyttökate, % | 90,6 % | 99,7 % | 58,3 % | 46,2 % | 49,6 % |
Liikevoitto, % | 47,5 % | 578,9 % | 58,3 % | 46,2 % | 41,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | 282 000 | 271 000 | 298 000 |
Virallinen nimi
13.2.2014
Osakeyhtiö
Salo
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennustarvikkeet, rakennusmateriaalit
Muu rautakauppatavaran, rakennustarvikkeiden ja lasin erikoistunut vähittäiskauppa (47529)
Y-tunnus:
20.1.2014
Ennakkoperintärekisteri:
20.1.2014
Verohallinnon perustiedot:
20.2.2014
Työnantajarekisteri:
1.12.2022
Kaupparekisteri:
13.2.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2022
Icecube Invest Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Salo, ja pääasiallinen toimiala Rakennustarvikkeet, rakennusmateriaalit.
Yhtiön Icecube Invest Oy liikevaihto oli 298 tuhatta ja tilikauden tulos 208 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,0%. Liikevoittoprosentti oli 41,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää