Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−20 %
−52 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 261 000 | 347 000 | 303 000 | 229 000 | 184 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −37,1 % | 33 % | −12,7 % | −24,4 % | −19,6 % |
Liiketulos, € | 6 000 | 107 000 | 98 000 | 63 000 | 30 000 |
Tilikauden tulos, € | 4 000 | 85 000 | 78 000 | 50 000 | 24 000 |
Käyttökate, % | 4,9 % | 32,2 % | 33,8 % | 29,2 % | 17,6 % |
Liikevoitto, % | 2,4 % | 30,9 % | 32,6 % | 28 % | 16,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 261 000 | 347 000 | 303 000 | 229 000 | 92 000 |
Virallinen nimi
21.10.2008
Osakeyhtiö
Porvoo
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Rakennussaneeraus
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
6.10.2008
Ennakkoperintärekisteri:
1.11.2008
Verohallinnon perustiedot:
21.10.2008
Työnantajarekisteri:
1.11.2008
Kaupparekisteri:
13.10.2008
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2008
Rakennuspalvelu R. J. Hämäläinen Oy on perustettu vuonna 2008. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Porvoo, ja pääasiallinen toimiala Rakennussaneeraus.
Yhtiön toinen toimiala on rakennusliike.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Rakennuspalvelu R.J.Hämäläinen Oy.
Yhtiön Rakennuspalvelu R. J. Hämäläinen Oy liikevaihto oli 184 tuhatta ja tilikauden tulos 24 tuhatta. Liikevaihto laski 19,6%. Liikevoittoprosentti oli 16,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää