Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−64 %
+79 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 614 000 | 658 000 | 350 000 | 959 000 | 344 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 27,7 % | 7,2 % | −46,8 % | 174 % | −64,1 % |
Liiketulos, € | 107 000 | 142 000 | 118 000 | 137 000 | 200 000 |
Tilikauden tulos, € | 84 000 | 110 000 | 88 000 | 101 000 | 181 000 |
Käyttökate, % | 17,6 % | 21,7 % | 33,9 % | 14,3 % | 58,5 % |
Liikevoitto, % | 17,6 % | 21,7 % | 33,9 % | 14,3 % | 58,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 307 000 | 329 000 | 175 000 | 480 000 | 344 000 |
Virallinen nimi
6.3.2018
Osakeyhtiö
Ylöjärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
6.3.2018
Ennakkoperintärekisteri:
6.3.2018
Verohallinnon perustiedot:
12.4.2018
Kaupparekisteri:
12.4.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
27.2.2018
Rakennus Kellosaari Pirkanmaa Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Ylöjärvi, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön Rakennus Kellosaari Pirkanmaa Oy liikevaihto oli 344 tuhatta ja tilikauden tulos 181 tuhatta. Liikevaihto laski 64,1%. Liikevoittoprosentti oli 58,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä laski 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää