Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−11 %
−175 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 166 000 | 174 000 | 180 000 | 123 000 | 109 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −3,5 % | 4,8 % | 3,5 % | −31,7 % | −11,4 % |
Liiketulos, € | −4 000 | 1 000 | 27 000 | −8 000 | −22 000 |
Tilikauden tulos, € | −5 000 | - | 26 000 | −8 000 | −22 000 |
Käyttökate, % | 3,6 % | 4,8 % | 18,2 % | −3,9 % | −18,7 % |
Liikevoitto, % | −1,8 % | 0,9 % | 15,4 % | −6,3 % | −20,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 166 000 | 174 000 | 180 000 | 123 000 | - |
Virallinen nimi
24.11.2014
Osakeyhtiö
Porvoo
Katso kartallaQ-Doors Finland
Q-Service Finland
Päätoimiala
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
24.11.2014
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2015
Verohallinnon perustiedot:
16.12.2014
Työnantajarekisteri:
1.1.2015
Kaupparekisteri:
3.12.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
19.12.2014
Q-Haus Finland Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Porvoo, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön Q-Haus Finland Oy liikevaihto oli 109 tuhatta ja tilikauden tulos -22 tuhatta. Liikevaihto laski 11,4%. Liikevoittoprosentti oli -20,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää