Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−23 %
+133 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Edustamistapa saatavissa yhtiön asiakirjoista Patentti- ja rekisterihallituksen asiakaspalvelusta.
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 110 000 | 141 000 | 140 000 | 108 000 | 83 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 23,6 % | 28,2 % | 0 % | −22,9 % | −23,1 % |
Liiketulos, € | - | 1 000 | 14 000 | −10 000 | 5 000 |
Tilikauden tulos, € | - | - | 9 000 | −12 000 | 4 000 |
Käyttökate, % | 1,3 % | 8,2 % | 15,5 % | −3,8 % | 11,6 % |
Liikevoitto, % | 0,2 % | 1,2 % | 10,2 % | −9 % | 6,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 110 000 | 141 000 | 140 000 | 108 000 | 83 000 |
Virallinen nimi
17.4.1991
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
28.10.1991
Ennakkoperintärekisteri:
15.8.2016
Verohallinnon perustiedot:
28.10.1991
Kaupparekisteri:
17.4.1991
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.8.2016
Pro Shop Matti Jokinen Oy on perustettu vuonna 1991. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön Pro Shop Matti Jokinen Oy liikevaihto oli 83 tuhatta ja tilikauden tulos 4 tuhatta. Liikevaihto laski 23,1%. Liikevoittoprosentti oli 6,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää