Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+233 %
+77 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 169 000 | 189 000 | 219 000 | 60 000 | 200 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 1,2 % | 11,8 % | 15,9 % | −72,6 % | 233,3 % |
Liiketulos, € | 30 000 | 72 000 | 117 000 | −22 000 | 46 000 |
Tilikauden tulos, € | 24 000 | 57 000 | 84 000 | 26 000 | 46 000 |
Käyttökate, % | 18,2 % | 38,6 % | 54,1 % | −15,8 % | 34,2 % |
Liikevoitto, % | 18,2 % | 38,6 % | 53,7 % | −36,5 % | 23,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 169 000 | 189 000 | 219 000 | 60 000 | 200 000 |
Virallinen nimi
2.2.2020
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Muu muualla luokittelematon monenlainen erikoistunut rakennustoiminta (43999)
Y-tunnus:
2.2.2020
Ennakkoperintärekisteri:
19.3.2020
Verohallinnon perustiedot:
5.2.2020
Kaupparekisteri:
5.2.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2020
MisuCon Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön MisuCon Oy liikevaihto oli 200 tuhatta ja tilikauden tulos 46 tuhatta. Liikevaihto nousi 233,3%. Liikevoittoprosentti oli 23,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää