Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+3,8 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 118 000 | 112 000 | 102 000 | 104 000 | 108 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 227,8 % | −5,1 % | −8,9 % | 2 % | 3,9 % |
Liiketulos, € | 4 000 | 6 000 | 22 000 | 5 000 | 12 000 |
Tilikauden tulos, € | 3 000 | 3 000 | 11 000 | - | 25 000 |
Käyttökate, % | 4,7 % | 19,3 % | 32,8 % | 13,4 % | 17 % |
Liikevoitto, % | 3,9 % | 5,9 % | 21,8 % | 5,2 % | 11,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 118 000 | 112 000 | 102 000 | 104 000 | 108 000 |
Virallinen nimi
18.8.2020
Osakeyhtiö
Vaasa
Katso kartallaTähtiapu
Päätoimiala
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
18.8.2020
Ennakkoperintärekisteri:
18.8.2020
Verohallinnon perustiedot:
19.8.2020
Kaupparekisteri:
19.8.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.8.2020
Jeti Invest Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vaasa, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön Jeti Invest Oy liikevaihto oli 108 tuhatta ja tilikauden tulos 25 tuhatta. Liikevaihto nousi 3,9%. Liikevoittoprosentti oli 11,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää