Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+47 %
+85 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 162 000 | 103 000 | 135 000 | 163 000 | 239 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 39,7 % | −36,4 % | 31,1 % | 20,7 % | 46,6 % |
Liiketulos, € | 3 000 | −1 000 | −1 000 | 17 000 | 30 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 000 | −2 000 | −2 000 | 13 000 | 24 000 |
Käyttökate, % | 11,3 % | 11 % | 6,5 % | 16,2 % | 17,6 % |
Liikevoitto, % | 2,5 % | −0,6 % | −0,2 % | 10,9 % | 12,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 162 000 | 103 000 | 135 000 | 163 000 | 239 000 |
Virallinen nimi
15.1.2010
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäällikkö Solutions
Päätoimiala
Rakennusliike
Viherrakentaminen, vihersuunnittelu
Rakennusten ja rakennelmien purku (43110)
Y-tunnus:
22.12.2009
Ennakkoperintärekisteri:
22.12.2009
Verohallinnon perustiedot:
18.1.2010
Kaupparekisteri:
15.1.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
11.12.2009
Jal-Rak Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön toinen toimiala on viherrakentaminen, vihersuunnittelu.
Yhtiön Jal-Rak Oy liikevaihto oli 239 tuhatta ja tilikauden tulos 24 tuhatta. Liikevaihto nousi 46,6%. Liikevoittoprosentti oli 12,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää