Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+72 %
+357 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/09 | 2024/02 | 2025/09 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 730 000 | 624 000 | 641 000 | - | 1 100 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 170,4 % | −14,5 % | 0 % | −100 % | 71,6 % |
Liiketulos, € | 79 000 | 122 000 | 51 000 | −98 000 | 205 000 |
Tilikauden tulos, € | 55 000 | 88 000 | 35 000 | −124 000 | 160 000 |
Käyttökate, % | 13,5 % | 22,2 % | 9,7 % | - | 20,2 % |
Liikevoitto, % | 10,9 % | 19,7 % | 8,1 % | - | 18,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 730 000 | 624 000 | 641 000 | 0 | 1 100 000 |
Virallinen nimi
28.2.2019
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
28.2.2019
Ennakkoperintärekisteri:
28.2.2019
Verohallinnon perustiedot:
5.3.2019
Kaupparekisteri:
5.3.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
28.2.2019
Insinööri- ja Rakennuspalvelu Parain Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön Insinööri- ja Rakennuspalvelu Parain Oy liikevaihto oli 1,1 miljoonaa ja tilikauden tulos 160 tuhatta. Liikevaihto nousi 71,6%. Liikevoittoprosentti oli 18,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
09/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää