Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+51 %
−6,3 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 218 000 | 2 787 000 | 1 919 000 | 1 529 000 | 2 309 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 31,5 % | 128,8 % | −31,1 % | −20,3 % | 51 % |
Liiketulos, € | 120 000 | 127 000 | 140 000 | 302 000 | 285 000 |
Tilikauden tulos, € | 83 000 | 85 000 | 94 000 | 224 000 | 210 000 |
Käyttökate, % | 23,9 % | 12,2 % | 18,4 % | 31,2 % | 22 % |
Liikevoitto, % | 9,9 % | 4,6 % | 7,3 % | 19,8 % | 12,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 218 000 | 2 787 000 | 1 919 000 | 1 529 000 | 2 309 000 |
Virallinen nimi
3.10.2011
Osakeyhtiö
Ulvila
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
20.9.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2011
Verohallinnon perustiedot:
4.10.2011
Työnantajarekisteri:
1.10.2011
Kaupparekisteri:
3.10.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
1.7.2022
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2011
Inframykrä Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Ulvila, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön Inframykrä Oy liikevaihto oli 2,31 miljoonaa ja tilikauden tulos 210 tuhatta. Liikevaihto nousi 51,0%. Liikevoittoprosentti oli 12,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää