Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−1,1 %
+354 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 681 000 | 769 000 | 842 000 | 839 000 | 830 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −8,2 % | 12,9 % | 9,5 % | −0,4 % | −1,1 % |
Liiketulos, € | 55 000 | 99 000 | 99 000 | 62 000 | - |
Tilikauden tulos, € | 47 000 | 80 000 | 80 000 | 48 000 | 218 000 |
Käyttökate, % | 12,2 % | 16,6 % | 14,6 % | 9,9 % | 2,9 % |
Liikevoitto, % | 8,2 % | 12,9 % | 11,9 % | 7,5 % | - |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 681 000 | 769 000 | 842 000 | 839 000 | - |
Virallinen nimi
14.1.2019
Osakeyhtiö
Riihimäki
Katso kartallaPäätoimiala
Rakennusliike
Talonrakentaminen (41000)
Y-tunnus:
14.1.2019
Ennakkoperintärekisteri:
14.1.2019
Verohallinnon perustiedot:
28.1.2019
Kaupparekisteri:
28.1.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
14.1.2019
Huolto- ja saneerauspalvelut Katajainen Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Riihimäki, ja pääasiallinen toimiala Rakennusliike.
Yhtiön Huolto- ja saneerauspalvelut Katajainen Oy liikevaihto oli 830 tuhatta ja tilikauden tulos 218 tuhatta. Liikevaihto laski 1,1%. Liikevoittoprosentti oli 0%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää